Opravdové soukromí Krč

Díky rostoucí poptávce po možnosti konzultovat zdravotní stav Vašich dětí i mimo ordinační dobu jsem pro Vás připravila novou službu. Otevírám nové pracoviště dětského lékaře. Poskytujeme konzultace a vyšetření v klidu a v krásném prostředí opravdu soukromé  ambulance. Zdravotní stav vašich dětí můžeme konzultovat osobně, v nezbytných případech i telefonicky. Provádíme akutní vyšetření, kontroly, preventivní prohlídky, očkování i drobné kosmetické výkony. Máme k disposici základní laboratorní vyšetření. Moje nová ordinace nemá smlouvu se zdravotními pojišťovnami. Poskytnutou zdravotní péči a další služby hradí pacient – rodiče – podle ceníku. Služby hrazené zdravotní pojišťovnou poskytujeme v ordinacích v Libuši.

Objednání

Prosím vždy se objednejte předem!

 phone 602 24 90 20

 
email  hana@cabrnochova.cz
  

Konzultace nebo vyšetření je vždy nezbytné objednat předem. Nabídneme vám termíny nejen během dne, ale i odpoledne, případně večer.

Pro nezbytné akutní vyšetření jsme k disposici i v pozdních večerních hodinách. Díky předem dohodnuté době na sebe budeme mít dost času a nebudete muset čekat.

Nabídka péče

Poskytujeme akutní vyšetření dětí při náhlém onemocnění, plánované vyšetření dětí, konzultace, „druhý názor“, preventivní prohlídky, očkování, drobné kosmetické výkony, základní laboratorní vyšetření, poradenství, telefonické konzultace, pomoc s organizací navazující zdravotní péče, posudky, potvrzení.

Kde nás najdete?

Praha 4 Krč, ulice U Krčské vodárny 28,
rohový dům – vchod z ulice Zachova
Metro C stanice Budějovická + 5 minut chůze